طالع‌بینی سال آذر

Aries Horoscope
پر شانس‌ترین فرد، ساده و بی آلایش، عاشق تعلیم و تربیت، سازش‌کار، با هوش و با نشاط، اهل دین و مذهب و معنویّات، کنجکاو، خوش قلب، دوست داشتنی، علاقه‌مند به مسافرت و گردش، اجتماعی و خوش مشرب، اهل تجربه، سخاوتمند، با ذوق، چالاک، یک دفعه حرف شیرین می پراند، انعطاف پذیر، فراموشکار، اهل عدالت، مشتاق و پر انرژی، زود خسته می شود، علاقه‌مند به معاشرت و دوست یابی، مرتّب کار عوض می کند، عاشق تنوّع، شاد و خندان  با شهامت، پاک و معصوم، دعوائی و زودرنج، اهل فرار از مسئولیّت، خوش ذات، صادق، کم دقّت، خوش بین، منطقی، مهمان دوست، ولخرج، رک گو، اهل سؤال و جواب، دمدمی مزاج، برای دوست هر کاری می کند، عاشق شهرت و افتخار، خونگرم، با معلومات، سریع الانتقال و باهوش، خوش گذران، چیز فهم، مشتاق بیان حقایق.
آذر ماه یکی از ماه های است که عنصر وجودش آتش است و به وسیله سیاره ژوپیتر هدایت می شود. شما جزءاشخاصی نیستید که داوطلبانه تسلیم سلطه جویی دیگران در مسایل مربوط به کار عشق یا امور خانه بشوید. از آنجا که دیگران این وضعیت را که در طبیعت شماست نمی فهمند و یا اینکه خوشان هم تمایلات شما برخورد پیدا میکند گاهی بین شما و اطرافیانتان اختلاف بوجود می آید.
احتمال این است که موفقیت های شما به وسیله ناخشنودی هایی لکه دار بشود. شما آمادگی بدخلق شدن و بسادگی مأیوس شدن را دارید بخصوص اگر بدبختی یا مصیبتی پیش بیاید. وقتی اوضاع مطابق معمول نمی چرخد در دوره های طولانی دلسردی فرو می روید. موجودی هستید حساس که بسادگی توسط دیگران جریحه دار می شوید و از طرف کسانی که در مورد انگیزه های شما دچار عدم تفاهم هستند هدف نیشهای غیر دوستانه قرار می گیرید. شما بایستی این آمادگی هایی راکه دروجودتان هست تحت کنترل درآورید با حمله شجاعانه عقب نشینی کردنتان را فراموش کنید و به وسیله یک رویه محافظت کننده حساسیت خود را تحت پوشش قرار بدهید.
طبیعت شما در دوستی صادق با محبت مشتاق و گرم است از آنجایی که چندان اهل نشان دادن احساسات خود نیستید خودتان را پشت دیواری از کناره جویی پنهان می کنید که دیگران نمی توانند در آن نفوذ کنند لیکن برای کسانی که دوستشان دارید و به آنها اجازه گذشتن از این دیوار را می دهید موجودی شوخ و بخشنده هستید. شما به این اشخاص امتیاز بیشتری می دهید که برای بیگانگان قابل تصور نیست. از نظر عاطفی آمادگی حسود بودن را دارید از آنجایی که در زمان تولدتان نیروهای عاطفی سیارات معطوف به شما بوده است بلوغتان خیلی زود انجام گرفته است.
شما قبل از اینکه قضاوت منطقی تان توسعه یافته باشد به بلوغ عاطفی می رسید و این دو همزمان و به یک درجه ماوی رشد نمی کنند و بنابراین شما بایستی تمرین کنید که در مورد مسایل عاطفی بخصوص در اوایل زندگی تان بسیار محتاط باشید تا بتوانید از اشتباهاتی که به دنبال خودش ناخشنودی می آورد اجتناب کنید در زمان تولدتان شرایط و موقعیت سیارات به گونه ای بوده است که در شما استعداد بری امور تجاری را ایجاد کرده است.
شما در هر کاری که می کنید منطقی اهل روش های خاص و ساعی هستید بهترین شانس شما برای موفقیت در کسب و کار و دنیاس مالی است جایی که دقت و سرعت تصمیم گیری شما کاملا خودش را نشان می دهد سعی کنید خیلی زود در موقعیتی قرار بگیرید که بتوانید کسب و کارتان را خودتان اداره کنید و یا در قسمت های اجرایی که مسئولیت و آزادی دارید کارکنید زیرا شما نمی توانید تحت شرایطی که از دیگران دستور می گیرید خوب کار کنید بزرگترین شانس مالی شما در نیمه های زندگی به سراغتان می آید احتمالا از طریق سرمایه گذاری در کالاها اوراق قرضه املاک و شاید هم به علت ارث و میراثی که به شما می رسد. دانستن این موضوع ممکن است به شما اطمینان دوباره بدهد که ژوپیتر در طول دوران زندگی تان برای شما شانس های متعددی برای ثروتمند شدن در نظر گرفته است.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play