طالع‌بینی سال مهر

Aries Horoscope
اهل اعتدال، حامی و پشتیبان همسر، شیرین بیان، صلح جو، علاقه مند به فضا، آرام و متین، بسیار منطقی، بی آلایش، عاشق اصالت، علاقه مند به موسیقی، اجتماعی، مؤقّر، بد پیله، خجالتی، پر از احساس، اهل مشورت، عاشق هنر و ادبیات، سیاستمدار، به فکر فردا نیست، مقبول اطرافیان، اهل مساوات و برابری، پر شور و حرارت نیست، عاقل، اهل حمایت از دیگران، معتدل و پایدار، شکمو، امیدوار، با انصاف، خوش سلیقه، اهل تجزیه و تحلیل، گاهی تنبل، کنجکاو و جستجو گر، متنفّر از زیادی مهمان، انتقامجو، از بی بند و باری متنفّر است، با معلومات و با درایت، به آسانی تغییر عقیده نمی دهد، مهربان، شیک پوش و جذّاب، نکته سنج، دارای پشتکار فراوان، یک روز گرم و یک روز سرد، هوشمند، مشاور خوب، دوست یاب، منظّم و مرتّب، عاشقرنگ آبی، گاهی لجباز، مثل باتری باید مرتّب شارژ شود، صادق و درستکار، خوش مشرب، ساده دل، آسان گیر، دو دل و مردد، خوش‌بین.
شما در ماه مهر با عنصر وجود (هوا) متولد شده اید، تحت تاثیر سیاره زیبا و صلح آمیز ونوس می باشید. طبیعت شما مهربان و بخشنده است. بیش از هر چیزبه آرامش و صلح علاقه مندید و از مشاجره، اغتشاش و پرخاش تنفر دارید. شما برای خودتان خانه راحتی میسازید و دلتان می خواهد هر چه در این خانه هست مرتب و منظم باشد. در واقع تنفر شما از نامرتب بودن و ریخت و پاش بقدری محسوس است که تا آنجا که ممکن است بایستی با اشخاصی زندگی کنید به این سلیقه شما احترام بگذارند و آن را رعایت کنند. تا زمانی که خود را عادت ندهید که کمی صبور باشید و این را درک کنید که مسایلی که برای شما اینقدر مهم هستند ممکن است در نظر دیگران بی اهمیت تلقی شود در درون خود ناشاد و عصبانی خواهید بود. شما از نظر فکری و روحی بسیار حساس و غریزی هستید و به همین جهت آمادگی زیادی دارید که در مورد مسایلی که اکثرا باعث نگرانی و وحشت می شوند دریافت های قوی داشته باشید.
بعضی مواقع بجای اینکه تشویق به پیشرفت بشوید متمایل به عقب نشینی می گردید. دایما مشغول سبک سنگین کردن مسایل هستید تا تصمیم بگیرید چه راهی را تعقیب کنید. شاید بهتر باشد به این سبک سنگین کردن ها بجای بی تصمیمی نام دیگری نهاد: یک کار عمدی عاقلانه برای اینکه در نهایت راضی باشید. سمبل ماه تولدشما ترازو است و از قدیم ستاره شناسان معتقد بوده اند که اشخاصی که در این ماه بدنیا امه اند دایما همه چیز را در زندگی سبک سنگین کرده و همیشه همه جوانب قضایا را می سنجند. شما در تشخیص خوب و بد و درست و غلط توانا هستید. در واقع بهتر است به پیروی از غریزه خود برای تصمیم گیری برای هر کاری سر فرصت فکر کنید. متولدین مهر ماه بندرت انتخاب اشتباه میکنند به دلیل اینکه قوه تمیز و تشخیص خوبی دارند. خود شما تا حدودی آگاه و نگران از تمایلی که به زخم زبان زدن دارید، هستید.
در واقع این یک حقیقت است که اشخاصی که با شما سروکار دارند شما را تا حدودی کله شق و زیاده طلب می بینند. شاید بهتر باشد در جلوگیری از این تمایل کمی صبر کنید تا زمانی که به طور مطلق از کسی که با او سرو کار دارید مطمئن بشوید.این در واقع یک دیوار حفاظتی است که ماه تولد شما به دورتان بنا کرده است تاشما را از مخاطراتی که به علت شخصیت آسانگیر و دوستدار آرامش، ممکن است در کمین شما باشد محافطت کند. علیرغم آمادگی شما به زخم زبان زدن، هنوز می توانید دوستان زیادی را به سوی خود جذب کنید و آنها شما را شوخ و سرگرم کننده و یک سخنگوی ماهر می یابند. توانایی شما در به کار بردن کلمات مناسب باعث میشود که روی دیگران تاثیر زیادی بگذارید و البته باید مراقب باشید که این تاثیر در راه های کمک به آنها باشد.
شما هرگز به جاه طلبی های خود به طور کامل دست نخواهید یافت. درست است که از یک موفقیت به موفقیت دیگر می رسید، لیکن پس از رسیدن به هر پیروزی فورا به فکر برنامه دیگری می افتید و هرگز کاملا از آنچه آنجام داده اید راضی نیستید. اشکالی که در این مورد به شما وارد است این است که اجازه می دهید افکارتان روی مسایل منفی متمرکز بشود. و این موضوع بحدی است که ممکن است بسادگی تصمیم بگیرید دست از هر نوع کوششی برداشته و عقب نشینی کنید و این وضع میتواند در زندگی شما مخرب باشد. زیرا صادقانه بگوییم، ماه تولد شما ایجاب میکند که برای درک امور این دنیا کوشش زیادی به کار ببرید.
شما صفات بسیار خوبی دارید ولی بیش از بقیه مردم باید سعی کنید قدر این صفات را دانسته و از آنها استفاده کنید. شهرت و موفقیت صرفا بخاطر خودشان مورد علاقه شما نیستند. لیکن شما به زندگی پر از تجمل و اشیا گرانبها علاقه دارید. بنایراین پول برای شما اهمیت دارد زیرا می توانید با آن هرچه را می خواهید بدست بیاورید. البته همانطور که قبلا اشاره شد شما هیچوقت از چیزهایی که به آن دست می یابید کاملا راضی نیستید. شما شدیدا به کارهای خلاقه علاقه دارید و گرچه می توانید در کارهای اجرایی موفق باشید ولی فعالیت در پشت صحنه، جایی که می توانید قدرت خلاقه خود را در محیطی آرام و بدون شتاب به کار ببرید برای شما مناسبتر است.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play