طالع‌بینی سال شهریور

Aries Horoscope
حسّاس، با هوش، شاد و سر حال، دقیق، وظیفه شناس، خوش هیکل و خوش تیپ، سالم و تندرست، اهل سازش، سود جو، خجول، بد پیله، واقعاْ ساعی و کوشا، سرمایه دار، کمال گرا، صبور و آرام، عاشق سلامت خود، متّکی به نفس، خونسرد و خوددار، عاشق کامپیوتر، روشنفکر و دانشمند، قابل انعطاف، وسواسی، پر انرژی، مبتکر، اهل اعتدال و میانه روی، کمک رسان، اهل انتقاد، معتمد، وفادار، با ایمان، رام نشدنی، بی ریا و بی تزویر، خوش قلب، چشم و گوش بسته، با شرم و حیا، ثابت قدم، مورد حسد قرار می گیرد، دور از جرّ و بحث، گول زرق و برق را نمی خورد، فرشته خو، خیلی درس خوان، چابک، خیال پرداز، دارای ذائقه قوی، با انضباط و مستقل، کاردان و لایق، نکته سنج، خود کفا، پر توقّع، اهل همدردی، زود رنج، قاطع، دور اندیش، خرده ‌گیر و خورده بین
در زمان تولد شما خورشید در علامت زمینی (دختر باکره) که سمبل ماه شهریور می باشد بوده است. سیاره هادی شما، مرکوری، بر مغز و اعصاب حکومت می کند. در نتیجه ترکیب غریبی از یک موجود زمینی و اهل عمل و یک موجود اسرار آمیزهستید و ترکیبی ازیک موجود اهل کسب وکار و در عین حال هنری.
خصوصیات شخصی که در شما غلبه دارد شدت و قوت است. فکر شما سریع و بیقرار است. دایما در جستجوی اسرار مرگ و زندگی هستید. شما بسیار عصبی و با انرژی هستید و آنقدر انرژی می سوزانید که ایجاب می کند بیشتر از اکثر مردم استراحت داشته باشید. مواظب رژیم غذایی خود باشید و ورزش کنید و پیشگیری های بیش از حد معمول را درباره سلامتی عمومی خود رعایت کنید تا از عواقب عکس العمل های عصبی که ناشی از فعالیت مغزی خیره کننده شماست بگریزید. بایستی دام هایی را که طبیعت شما در مسایل مربوط به دوستی و روابط انسانی بوجود می آورد بشناسید و درک کنید. شما نه تنها منظور از هر کاری را که خودتان شخصا می کنید زیر سئال قرار می دهید بلکه دایما در جستجوی انگیزه های دیگران نیز هستید. تمایل دارید کمی در مورد اشخاصی که بتازگی با آنها آشنا شده اید بدگمان باشید. شخصیت خود را درون یک پوسته خارجی که حالتی رسمی و ممنوع دارد منجمد می کنید.
به هر حال زمانی که کسی ترتیبی بدهد که به این دیوار منجمد نفوذ کند، شما را جذاب، اجتماعی و جالب توجه می یابد. اگر عملی را از روی مهربانی انجام دهید ترجیح می دهید مخفی بماند. شما بندرت در مورد افکار و اعمال خود با دیگران بحث می کنید. بعضی اوقات برای خلوت خود بی اندازه ارزش قایل می شوید و از هر نوع کوششی که دیگران برای کنجکاوی یا دخالت بیجا در کارهای شما به خرج بدهند، شدیدا خشمگین می شوید.
در واقع مقداری از بدگمانی و تمایلتان به راندن مردم قابل توجیه است. در شما این آمادگی هست که با مردم به طریقی بیامیزید که برای منافعتان مضر است.
هرگز نباید مدارک قانونی یا قراردادی را بدون تحقیقات کامل امضا کنید. این مسئله تا حدودی عجیب است که اگر چه شما آمادگی طرد کردن اشخاص بی صلاحیت را دارید، ولی در عین حال این تمایل هم در شما هست که درگیر خویشاوندانی بشوید که سعی خواهند کرد بر زندگی شما مسلط بشوند.
بایستی بخصوص مراقب باشید که مبادا اشخاصی که به شما خیلی نزدیک هستند سعی کنند کنترل مسایل مورد علاقه شما را در دست بگیرند و شما را تحت انقیاد خود درآورند. شانس های شما برای موفقیت در زندگی خیلی زیاد است. علامت ماه شهریور نشان دهنده یکی از باهوش ترین و عملی ترین علامتها در تمام منطقه البروج است. در صورتی که به توداری فطری خود غلبه کنید در ملاقات با مردم توانایی های بزرگ و خوبی دارید. به اندازه کافی قابلیت تطبیق برای جور شدن با هر نوع محیطی را دارید. در معاملات شغلی و کاری زیرک و زرنگ هستید. موجودی هستید منطقی، دارای قدرت تشخیص و رفتاری توام با نظم و روش خاص. در جزئیات مسایل شغلی قابل اعتماد هستید.
شما از طریق پیمان های مخفیانه و یا از طریق اشخاصی که موقعیت سیاسی دارند، می توانید به موقیت های بالا و قدرت دست یابید. سیاره مرکوری به شما مغزی زیرک و تحلیل گر داده است که بخصوص برای مطالعات علمی و کاوشگری در مورد مردم و مسایل آنها،مناسب است. اشتیاق و سرعت فکر شما، گاهی دام هایی سر راهتان بوجود می آورد. شما دوست دارید روی جزئیات خیلی تاکید کنید و از افراد تابع خود انتظار دارید دقت و نظم خطاناپذیری داشته باشند. گرچه در ستایش یک کارگر خوب سریع هستید، ولی به همان اندازه هم در انتقاد و محکوم کردن کسی که نادان، لابالی و بی دقت یا احمق است سریع هستید. اگر سعی کنید صبورتر بوده و انتقادهای خود را با ملاحظه تر مطرح کنید می توانید یک مجری عالی بشوید. لایق و با صلاحیت و در اجرای وظایف خود کار آمد و درستکار. از نظر عاطفی موجودی صادق و صمیمی هستید گرچه ظاهرا کمی سرد و کناره گیر بوده و محبت خود را زیاد ابراز نمی کنید.
شما موجودی پاک و حساس هستید که به شعر،هنر،ادبیات و موسیقی عشق می ورزید. ایده آل های شما به طور غیر عادی بالاست و این موضوع باعث می شود که در عشق های اولیه خود چندین بار مایوس بشوید. باید این هشدار را به شما بدهیم که شخصیت شما مستعد این است که رابطه زناشویی را کمی پیچیده کند و این می تواند باعث ناآرامی روحی و ناخوشحالی بشود. بایستی دایما مراقب موقعیت های غیر معمول بوده و از کارهایی که حتی به ظاهر گناهکارانه به نظر می رسند بپرهیزید.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play