طالع‌بینی سال مرداد

Aries Horoscope
پر محبّت ، متنفّر از دروغ، واقعاْ قدرتمند، ثابت قدم ، عاشق شهرت، بسیار مغرور، سر حال و بشّاش، خودخواه و جاه طلب، بد پیله، خود بزرگ بین، مقتدر، مؤدّب، فعّال و کوشا، با ثبات و پایدار، قوی و با اراده، اهل معنویّات، خود نما، عاشق تعریف و تمجید، با جرأت و شهامت، رهبر و فرمانروا، زود گول می خورد، پر انرژی، بلند نظر، صدّیق و مهربان، سخاوتمند، وفادار، شجاع، علاقه مند به زندگی تجمّلی، لجوج، حساس، پر توقّع، پر تحمّل، دوستِ واقعی، یک پدر نمونه، بی ریا، رام شونده، دارای خشمی طوفانی، مدافع و پشتیبان اطرافیان، علاقه مند به موسیقی، باید مورد ستایش قرار گیرد، کمی حسود، کارآمد، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج، با گذشت ولی خودخواه، بدون کینه، فاقد بد ذاتی، خون گرم، ظریف کار، سریع الانتقال، خوش سیما و شکیل، همیشه تمیز، یک دفعه و ناگهانی عصبانی می شود، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم.
متولدین مرداد به وسیله خورشد قدرتمند هدایت می شوند. این ماه به عنوان علامت شاهانه درمنطقه البروج شناخته شده است. در متولدین این ماه تمام فاکتورهای دیگر مانند وراثت، محیط، تربیت و تحصیلات، تاثیرات قویتری دارند. به متولدین این ماه هدایای فوق العاده و الطاف گرانقدری ارزانی داشته شده است و به همین مناسبت متولدین مرداد را یکی از خوشبخت ترین ماه های سال دانسته اند. ماه مرداد سمبل دنیای سرگرمی هاست و تعداد زیادی از افراد معروف در موسیقی، ادبیات، تئاتر و غیره دربین متولدین مرداد یافت می شود.
شما به طرز ما فوق عادی استعداد هنری وخلاقیت دارید. با تعلیم گرفتن که شما بیش از هر فرد دیگری آن را بسرعت فرا میگیرید، میتوانید جایگاه خود رادریکی از این عرصه های هنری بیاید. طبیعت شما مهربان و دلسوز است.
خوش مشرب و خوش قلب هستید و به سرعت باب دوستی با افراد را می گشایید. قسمت اجتماعی زندگی شما همیشه نقش مهمی را در کارهایتان بازی می کند. هم مسایل عشقی و عاطفی و هم در مورد تجارت و مشاغل. در ارتباطتان با اشخاص مهم موفق و کامیاب خواهید بود. سمبل ماه مرداد شیر است که معرف یک غریزه درنده است و شما این خصیصه را دارید، البته در فرم متمدنانه و اجتماعی شده. شما موجودی مهاجم و سلطه جو هستید و یک شهامت غیر عادی برای پیکار با زندگی دارید. زمانی که فکرتان راروی یک هدف بخصوص متمرکز می کنید.
هیچ چیز بجز مرگ نمیتواند شما را متوقف کند. گرچه همانطور که گفته شد موجود بی باکی هستید، لیکن در عین حال مستعد این هستید که قدرت و پول را بپرستید، بحدی که مکررا خود را وارد می کنید کسی را دوست داشته باشید به خاطر اینکه او میتواند در رسیدن به هدف یاریتان دهد. به طور طبیعی دارای روحیه ای قوی و ماجراجو هستید. دوست دارید از محلی به محل دیگر پرسه بزنید و دوست دارید به مکان های دور و عجیب و غریب مسافرت کنید، زیرا به ماجرا و هیجان علاقه دارید. صادقانه بگوییم تمایلات بی باکانه و گاه عصیانگر شما غیر قابل کنترل نیست، لیکن اگر وراثت قدرت آنها را افزایش دهد، بایستی مواظب خودتان باشید. شانس های شما برای موفقیت همانطور که اشاره شد در تمام قسمت های زندگی از حد متوسط بالاتر است. ممکن است این موفقیت خیلی زود در کار و شغلی که به آن مشغولید به سراغتان بیاید. اگر کوشش های اولیه شما شکست بخورند سه شانس جداگانه دیگر وجود دارد که میتوانید سعی دوباره ای برای شهرت و موفقیت بکنید. اگر شکستی در کار باشد بیشتر به دلیل این است که شما تمایل دارید به طور غیر عاقلانه ای دست و دلباز باشید، پول را با بی دقتی به هدر بدهید و سرمایه گذاری های غیر مطمئنی بکنید. کیف پول شما اکثرا طعمه خوبی برای اشخاص بی اصل و نسب است. شما بایستی با دقت تمام مراقب این نقطه ضعف خود باشید زیرا از آن تیپ اشخاصی نیستید که از تجربه، پند بگیرید. از نظر عاطفی آدم متعادلی هستید: احساساتی، دلسوز و علاقمند به اینکه احساس خودرانشان بدهید. شما برای کسانی که دوست دارید هر کاری میکنید. آرزوی دایمی شما سعادتمند بودن در عشق است و وقتی عاشق کسی نیستید و کسی هم شما را دوست نمیدارد، بسیار ناشاد و غمگین هستید. بدبختانه بیشتر متولدین مرداد مستعد این هستند که درعشق انتخاب غلط داشته باشند و معمولا به علت همین اشتباه ،درماجراهای عشقی خود رنج می برند. آنها اکثرا دوبار ازدواج می کنند. اگر انتخاب صحیحی به عمل بیاورید، از محیط خانه خود لذت می برید. شما بچه ها را دوست دارید و به طور معمول بایستی حدود دو بچه داشته باشید.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play