طالع‌بینی سال تیر

Aries Horoscope
مردان متولد تیر ماه:

اگر برای مردان متولد تیر غذای خوشمزه ای درست کنید و او را محکم بغل کنید آن موقع او را برای س-ک-س آماده کرده اید.روح بسیار لطیفی دارداما در عین حال میتواند بسیار خشن باشد.بسیار احساساتی است عشق بازی با همسرش را بسیار دوست دارد اما اگر عاشق همسرش نباشد نسبت به س-ک-س بسیار بی علاقه خواهد بود.او نیز مانند زنان تیر ماه نسبت به مکان س-ک-س حساس است.در اتاق خواب و تخت خودش احساس قدرت میکند در حالی که در یک مکان غریبه میلش را از دست میدهد.


زنان متولد تیر ماه:

زنان تیر ماه بسیار حساس هستند و بیشتر از هر چیزی به مهربان بودن اهمیت میدهند برای بدست آوردن دلش با او ملایم حرف بزنید تا اعتماد او را جلب کنید بزرگ نمایی ها را دوست ندارد با خجالتی بودن او کنار بیاییدو به اخلاقیات او احترام بگذارید در اینصورت از لاکش بیرون آمده و به معشوقه ای هیجانی و حشری تبدیل میشود.

 

به صادق بودن بسیار اهمیت میدهد. در س-ک-س زبان شیرین،بوسه های پر از عشق را دوست دارد و در زمان کوتاهی از وضعیت ساکن و رمانتیک به زنی پر از شهوت تبدیل میشود.
آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:کی ازدواج میکنیم؟
پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:پوزیسیون قاشق را خیلی دوست دارند و همچنین دوست دارند طرف مقابلش با بدن او بازی کند.
مکان مورد علاقه برای س-ک-س:کنار ساحل
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play