طالع‌بینی سال تیر

Aries Horoscope
خیلی حسّاس، سریع الانتقال، رویایی، عاشق خانه و خانواده، منزوی، عاشق مهتاب، عاشق فرزند، علاقه مند به کشاورزی، گاهی آرام و گاهی طوفانی، خجالتی، بسیار با سلیقه و شیک پوش، پشتیبان اقوام، دارای قویترین احساسات، بهترین آشپز، علاقه زیاد به گل، دارای حس پدرانه یا مادرانه، با وفا، رفیق باز، صرفه جو و اقتصادی، محتاج به کمک دیگران، پر محبّت، مطیع همسر، تا حدودی خسیس، متنفّر از انتقاد، با هوش، اهلقهر و آشتی، در آشتی پیشقدم نمی شود، همسری با وفا، غمگین در روزهای ابری، گاهی خوب و گاهی بد، خیالاتی، عاشق عتیقه و اشیاء کهنه، اهل تدارک و آذوقه، مادی گرا و پول پرست، رک گو، خودخواه و مغرور، تا حدودی سطحی نگر، صبور و آرام، حافظ اسرار، علاقه زیاد به مادر، عاشق تعریف و تمجید، مهمان نواز عالی. خیلی ظریف، شکیبا، صمیمی، محافظه کار، اهل ریسک نیست، میهن پرست، انتقامجو، وسواسی، رئوف و مهربان.
تیر، چهارمین ماه از ۱۲ ماه شمسی است. در زمان تولدتان شما تحت تاثیر سیاره ماه که تغییر پذیر و بی ثبات می باشد، بوده اید. ماه به شما طبیعت کمی عجیب و غریب داده است، زیرا سمبلی از نیروهای مخفی زندگی است. کسانی که تحت تسلط ماه متولد شده اند موجوداتی غریزی و رازدار بوده و به طرف موضوعات مرموز و سحر آسا کشیده می شوند. شما نه تنها قادر به نگهداری اسرار می باشید بلکه از این کار لذت می برید. احتمال این هست که یک قسمت پنهانی در زندگی شما وجود داشته باشد که حتی از نزدیکترین دوست خود مخفی نگاه می دارید. زمانی که پروژه های متنوع خود را پوشیده در لفافه ای از اسرار پیاده می کنید، بیشتر پیشرفت می کنید. رویدادهای کمی غیر عادی زمانی برای شما رخ می دهند که یا ماه بصورت کامل خود دیده می شود و یا اوقاتی که ماه گرفته است. بهترین زمان برای شروع یک پروژه یت ملاقات دوستان جدید هنگامی است که ماه در اولین هفته خود (هلال) قرار گرفته باشد. به علت تمایل به ملاقات با مردم، رنج بردن از آگاهی هایی که نسبت به خود پیدا می کنید و فقدان اعتماد به نفس، مستعد این هستید که دچار عقده حقارت بشوید.
باید بدانید که داشتن این عقده در شما واقعا بی مورد است و دلیل شکل گرفتن آن، تمایل شما به زندگی در درون خودتان، حساسیت زیاد و به آسانی جریحه دار شدن و تحت تاثیر قرار گرفتن می باشد. به شما ذهنی زیبا با صفاتی ما فوق عادی داده شده است. می توانید بسیار خوش سیما و جذاب باشید، بخصوص زمانی که از لاک خود خارج می شوید. هنگامی که به دلیل خجول بودن و عدم اعتماد به نفس خود آگاه شدید، می توانید برآن غلبه کنید.
در این مورد واقعا باید سعی خودتان را بکنید زیرا اکراه شما از بودن با مردم به سادگی می تواند تبدیل به یک فویی (ترس غیر منطقی) بشود که باعث احساس بیچارگی و بی دفاعی خواهد شد. طبیعت شما خانگی و احساساتی است. یک محیط خوشایند خانوادگی برایتان بسیار ارزشمند است و بسیاری از امیدها و افکار خودتان را در راه خلق آن به کار می برید.شما از چیزهای زیبا لذت می برید: موسیقی ملایم و محیطی پر از صلح و آرامش. دعوا کردن، ناسازگاری و اغتشاش برای شما، بیش از متولدین ماه های دیگر، رنج آور است.
شما دایما در جستجوی زیبایی و چیزهای خوب در مردم هستید،ولی هنگامی که آنها خودشان را به خلوت شما تحمیل می کنند، تمایل دارید به درون لاک خود پناه ببرید.گرچه شما در آرزوی انجام دادن اعمال شجاعانه هستید لیکن طبیعت شما به وسیله خجول بودن و متواضع بودن مشخص شده است.به هر حال زمانی که خوشحالی و امنیت برایتان فراهم شود، به منتهی درجه شجاعت و جرات می رسید، خلقتان بسیار خوب و نرمش طبیعی تان به استحکام و عزم بدل می گردد.
عشق شما به چیزهای زیبا و خوب و ولخرجی و زیاده روی ختم می شود، تمایلی که بخصوص در زنان بایستی بشدت کنترل شود تا به افراط نیانجامد. بایستی این را تشخیص بدهید و قبول کنید که پول برای شادی زندگی آینده شما مهم است، زیرا طبیعت شما طوری است که بایستی سهم خود را از چیزهای خوب و زیبای زندگی داشته باشید. این مسئله بخصوص در مورد زنان تیرماه بسیار مشکل است که با یک موجود بازنده سعادتمند بشوید. عشق و ازدواج برای متولدین تیر بسیار با اهمیت است.شما بخصوص به افراد جنس مخالف خیلی علاقمند هستید، گرچه تمایل شما مقداری حالت دلربایی دارد. قدرتی که در مورد مسایل رمانتیک و احساسی دارید، نباید مورد سواستفاده قرار گیرد، زیرا بی توجهی از جانب شما ممکن است باعث شکستن قلب های زیادی بشود.
ماه تولد شما متمایز و مشخص است و مستعد این است که تا بینهایت در زندگی پیش بروید. جای منطقی برای شما در موقعیتی از قردت و مقام هایی است که در پشت صحنه ها وجود دارد. در مقایسه با شخص برونگرایی که کار می کند و با دنیا در هم می آمیزد،طبع شما شاعرانه و خلاق است و احتمالا به سوی نویسندگی،موسیقی یا نقاشی روی می آورید. اگر شغل دیگری هم داشته باشید، حداقل به عنوان تمدید قوا یا سرگرمی، به کار کردن در رشته های هنری نیازمندید. قسمت خلاق ذهن شما،کارهایی را که به ایده های الهامی احتیاج دارد،مناسب شما می سازد.
قسمت بسیار گسترده روحی طبیعت تیرماهی در ارتباط با خلاقیت او و تمایلش به تصوف، رهبران بسیاری را در فلسفه و مذهب بوجود آورده است. اگر بر عقده خود کم بینی خود غالب شوید، موفقیت مادی نیز کاملا مهیای آمدن به سوی شماست.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play