طالع‌بینی سال بهمن

Aries Horoscope
بسیار حسّاس، استوار و ثابت قدم، واقعاْ عاقل و تودار، بدون ریا و تزویر، انسان واقعاْ خوب، دانا، خونسرد، رک گو، روی خودش بیش از دیگران حساب می کند، مستقل، منطقی، عاشق بشریّت و انسانیّت، فکر دیگران را می خواند، ثابت قدم، آرامش دوست، کمک رسان، آسان زندگی می کند، پرسه زدن را دوست دارد، دارای حسّ ششم قوی، علاقه مند به دوستان، آزادیخواه، بلند پرواز، رام نشدنی، هر جا برود بر می گردد، جاه طلب، از اقرار به گناه منزجر است، دوستان بسیار زیادی دارد، رازدار و تو دار، اجتماعی، تا حدودی خودخواه و مغرور، انتقاد را قبول ندارد، فرشته خو، از تعریف لذّت می برد، راه و روش خود را به طور دائم تغییر میدهد، منافع خود را به خاطر دیگران به خطر می اندازد، سخاوتمند مخصوصاْ در دوستی، دوستی او عمیق و شکوهمند است، ولخرجیش از روی عقل است، خوش قلب و مهربان، کم حافظه، بهترین مشاور، پرحرکت و بی قرار، کم علاقه به اصول سنتّی و قدرشناس.
در زمان تولد شما خورشید در ماه بهمن و سیاره اورانوس هادی کهکشان باوده است ستاره شناسان ماه بهمن را یکی از بهترین ماه های سال ومتولدین بهمن را جز بهترین ها می دانند در واقع گفته شده است که بین آدم های مشهور متولدین بهمن ماه فراوانتر از هر ماه دیگری یافت می شوند به شما یک فکر درخشان و توانایی مافوق عادی برای اختراع و خلاقیت داده شده است طبیعت شما بسیار غریزی است و بندرت خطا می کند این موضوع باعث می شود که درک خیره کننده ای از زندگی و مردم داشته باشید علاوه بر این شما به مسایل اسرار آمیز علاقه مندید و از انجام دادن کارهای سری لذت می برید همواره به ندای درونی خود که هدیه ستارگان است گوش کنید بگذارید این صدا یا غریزه شما را در انتخاب دوستان و طرح ریزی برای زندگی شغلی تان راهنمایی کند و شما نقشه ها و برنامه های خود را انجام شده خواهید یافت صمیمانه بگوییم هدایایی که ستارگان به شما داده اند عالی است ولی طبیعت همیشه راهی برای بالا و پایین کردن این هدایا پیدا می کند به این ترتیب شما دو اشکال عمده هم دارید. اشکال اول (که راجع به آن کاری نمی توانید بکنید) این است که باید اکثرا انتظار برخورد با موانع و محضوراتی را بر سر راه خود داشته باشید اشکال دوم که می توانید آن را کنترل تمایل قوی شما به رویا بافی به جای عمل کردن است.
یکی از مشخصات ماه تولد شما منفعل بودن است. اگر خودتان را وادار به عمل نکنید بسیاری از فرصتهای باشکوه از بین انگشتانتان خواهند لغزید. همیشه به یاد داشته باشید که اگر بخواهید بر موانعی که بر سر راه شما ظاهر می شوند غلبه کنید باید کوشش فوق العاده ای به کار ببرید. خودتان را وادار کنید که هوشیار, مترقی و گوش به زنگ باشید. با تمایل طبیعی خود به عقب نشینی و صبر کردن برای اینکه دنیا در پی کشف استعداد های بزرگ شما را تشخیص بدهد, بجنگید. بر این اشکالات می توان غلبه کرد. زندگی ادیسون یک کوشش مداوم برای غلبه بر موانع بود که مهمترینش کر بودن او بود. فرانکلین روزولت بهمن ماهی دیگری است که بر یک نقص طبیعی یعنی فلجی خود غلبه کرد.
بسیاری از اوقات شهرت به آسانی به سوی بهمن ماهی ها می آید, البته آن عده از متولدین بهمن که استعدادهای خود را گسترش داده خیلی زود در زندگی به هدف های خود پی برده اند. هنرهای شگفت انگیز چارلز لیندبرگ, نمونه مشخصی از قوای خیره کننده ای است که به کسانی که تحت نفوذ این امواج, نیرومند شده اند, اعطا گردیده است. در روابط دوستانه شما کمی کم صبر و بی تحمل هستید و گاهی کسانی که را هدایای آسمانی آنها از شما کمتر است, تحمل نمی کنید.
بهتر است با این صفت خود بجنگید و همچنین با این خصوصیات که وقتی به برتری و امتیازی دست یافتید, کناره گیر و دست نیافتنی بشوید, مبارزه کنید. مهمتر از همه اینها به یاد داشته باشید که شرایط ایجاب می کند همیشه مواظب باشید پایتان روی زمین باشد, به این معنی که عملی فکر کنید و به طرف هدفی که در نظر دارید پیش بروید. سعی کنید بین قسمت عملی و ایده آلی طبیعت خودتان هماهنگی بوجود بیاورید. خودتان را درگیر کارهای عملی و مفید بکنید, جایی که هدایای بزرگ فکری و روحی شما بتواند به طور کامل مورد بهره برداری قرار گیرد. رویاهای روزانه خود را تبدیل به برنامه ریزی برای کارهای سازنده نماید.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play