طالع‌بینی سال دی

Aries Horoscope
دارای شخصیّت عالی، خیلی لایق و کاردان، بهترین رئیس، انتقامجوی شدید، ساده پوش و بی آلایش، محتاط، آرام و صبور، مرد عمل، مقتدر، پر تحمّل، جدّی و جاه طلب، فعّال و کوشا، واقع بین، سرکش، پول دوست، بیهوده انرژی تلف نمی کند، از تجربیّات خود و دیگران به خوبی استفاده می کند، با شرف و با وجدان، تمیز، خودکفا و سودجو، دارای حس مسئولیّت زیاد، دشمن ولخرجی و اسراف، حسابگر، مخالف تجمّلات، صاحب شأن و مقام، سازمان دهنده خوب، تقریباْ سیاستمدار، کوشا و مطمئن و خونسرد، تودار، مالک همسر خود، حسود و بدبین، متنفّر از طلاق، دارای عدم اعتماد به نفس کافی، قدرت طلب، خانواده دوست، خشک ولی مهربان، خشن، دارای زبان نیش دار، شاد و با نشاط، دارای باطن خروشان، غیر قابل گذشت، قدر شناس، گاهی اوقات خجالتی، با انضباط، بد اخم و بد عنق، دارای حافظه قوی، زود سر کار می آید و دیر می رود، از تنبلی بیزار است، اهل دکتر و دارو، خونسرد و مداوم، ثابت قدم، خودکار، مذهبی، شنونده خوب و گاهی اوقات لجباز.
شما زمانی که خورشید درماه دی بوده است متولد شده اید سیاره هدایت کننده شما ساترن است وعنصر وجودتان زمین یا خاک می باشد . مجموعه این عوامل به شما یک مغز و فکر عالی داده است. گرچه باید گفت که فکر شما بیش از آنکه سریع باشد. با تعمق است. شما صلاحیت و ظرفیت افکار قوی و عمیق را دارید فکر شما منظم سیستماتیک و در حد بالاست به طوری که به شما یک حالت ممتاز می دهد تصویری از استحکام و قابلیت اعتماد که شما را از بیشترین افراد ماه های دیگر منطقه البروج متمایز می سازد. شما قبل از اینکه صحبت کنید با دقت هر کلمه ای را سبک سنگین می کنید و عقیده شما زمانی که شکل گرفته معمولا بسیار ارزنده است شما بیشتر برای راهنمایی کردن آفریده شده اید تا دنباله روی صفتی که سایر مردم معمولا آن را به طور غریزی حس می کنند و بدون سوال می پذیرند زمانی که شما درباره موضوعی اطمینان کامل دارید بایستی آن را تا آخر تعقیب کنید. به علت اینکه درک کردن طبیعت شما مشکل است احتمال دارد تعداد دوستان واقعی تان در زندگی خیلی کم باشند البته کسانی هستند که صفات شما را ستایش می کنند ولی اینها با دوست واقعی تفاوت دارند گرچه آن تعداد کمی دوست که در زندگی شما وجود دارند وفادار و صمیمی خواهند بود و بعضی اوقات حتی تا درجه تعصب هم پیش می روند وقتی مشکلاتی پیش می آید که به نظر غیر قابل حل می رسد بایستی با این دوستان مشورت کنید.
طبیعت شما طوری آفریده شده که باید دایما سعی کنید از افسردگی و نومیدی بپرهیزید علامت ماه دی بز است و مانند این حیوان سر سخت شما هم بعضی اوقات میل دارد سرتان را به دیوار سنگی بگوبید شما لجوج مصمم و بعضی اوقات غیر منطقی هستید احتمالا بزرگترین اشکال شما این است که عقیده خور رابه دیگران تحمیل می کنید که آنها هم برای خودشان حق و حقوقی دارند شما بایستی بر ضد تلف کردن انرژی خود برای سعی در تغییر چیزهای غیر قابل تغییر و حرکت دادن چیزهای غیر قابل جابجایی جبهه بگیرید. همانطور که اشاره شد صفات فوق العاده ای برای رهبری کردن دارید. می توانید ترتیب کارهای مردم را بدهید و یا یک کسب و کاری را برای خودتان را اداره کنید. البته بهتر است از مشاغلی که قضاوت سریع و شتابزده و افکار سریع را ایجاب می کند اجتناب کنید. شما باید به طور مداوم برای استقلال اقتصادی کار کنید. این برای ما یک الزام نامطبوع است که شما را آگاه کنیم که سیاره ساترن اکثرا ناراحتی موانع و تأخیراتی در برنامه شما ایجاد می کند این سیاره گاهی مزاحمت های مهم و سختی در سال های اولیه زندگی بخصوص در ارتباط با والدین تولید می کند و گاه شما را در مورد خویشاوندانتان مردد می سازد برای شما خیلی ضروری است که مواظب سلامتی خودتان با شید و بخصوص در مورد تصادفات خیلی احتیاط کنید. در شما این آمادگی هست که مسئولیتهای غیر لازم را در مورد خویشاوندانتان به خود تحمیل کنید. مواظب باشید مورد سوء استفاده کسانی که استحقاقش را ندارند قرار نگیرید.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play