طالع‌بینی سال فروردین

Aries Horoscope
رک و راست، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاست طلب، هرگز به گذشته فکر نمی کند، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش به نظر می رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است.
متولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند.
اگر از سه و چهارده سالگی به سلامت عبور کنند، تا ۹۰ سال عمر خواهند کرد.
اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک است.
متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند.
این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن که همت خود را به کار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند.
گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد.
این افراد بهتر است از نزدیک شدن به آب رونده و تند، پرهیز کنند.
از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار است.
خصوصیات کامل مرد متولد فروردین
مردی است رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد.
آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید.
منجمین، مرد متولد این برج را با جملات جالبی توصیف کرده اند. (رعد وبرق، مشعل پرنده، منبع نیروهای صادق و رک و راست)
او برای زن می تواند یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل باشدو یک آن دیگر سرد و یخ و بی تفاوت وگریزان.
اگر در جستجوی یک مرد سربراه، همیشه یکنواخت، و صد در صد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نکنید. اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست.
او می تواند مدتی شما را غرق در شوق و حرارت بکند و بعد در یک لحظه مثل یک تکه یخ سرد و خاموش بشود.
در لحظه ای که در اوج هیجان است، حرفی زنید و یا کاری بکنید که مطابق میلش نباشد، آنگاه درست مثل چراغی که کلیدش زده بشود، فورا خاموش می شود.
او با ملاحظه کاری و محافظه کاری میانه خوبی ندارد.
شجاع و با اعتماد به نفس است.
همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز قدم فراتر می گذارد.
مرد متولد برج حمل یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است.
باری بعضی اوقات کارکردن را او می تواند مشکل باشد اما بدون شک بسیار مفید است.
او هرگز به گذشته فکر نمی کند، رفتار و قیافه ظاهری اش جوانتر از سنش به نظر می رسد.
اگر چه از بسیاری جهات خوش آیند است اما گاهی موجب می شود که نسبت به سنش قدری جوانتر جلوه کند و این حالت تا وقتی که پا به سن بگذارد، در وی باقی می ماند.
او با این دست و آن دست کردن و ذره ذره جلو رفتن جدا مخالف است و پیوسته مایل است که یک قدم از دیگران جلوتر بدود.
او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول، وقت، احساسات و امکاناتش را در بست در اختیار دیگران، حتی کسانی که ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود و یا با کسانی که دوست ندارد ،مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف کار کند، به موجود دیوانه کننده ای بی پروا، بدون انعطاف، خشن، یکدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

اگر عاشق بشود
وقتی عاشق می شود، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است.
او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشوقه اش حق زندگی دارد.
او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است.
اگر این عشق بشکند، با تمام نیرو و با استفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به خرج می دهد.
مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرفش متولد طرفش متولد برج عقرب آبان باشد.
او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است که در هر عشقی میخواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.
در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ کنید، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است.
او در هر کاری مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.
به احتمال قوی هیچ یک از متولدین برج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند.
صداقت او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شکوفا و آتشین نگاه می دارد.
اما امان از روزی که کتاب عشق برای او یکنواخت نشود و طوفان آرام بگیرد، او به سهولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی یک شیرین دوم، سوم، چهارم و حتی هزارم می رود.
از آنجا که در کار عشق، مثل بقیه امور زندگی، پاکباز و صادق و هیجان پرست است، اگر عکس العمل معشوقه چنانکه باید و شاید گرم و طوفانی نباشد و این توهم را در وی به وجود بیاورد که بر غم کوشش هایی که به خرج می دهد، نمی تواند به مقصود خود که بر خورداری کامل از یک عشق است برسد، در عرض مدت کوتاهی تغییر عقیده می دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر می کشد.
در زناشوئی چگونه شوهری است
در زندگی زناشوئی پایبند اصولی است که اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد، او گاهی به راستی میل ندارد زنش را دائما در حال آرایش کردن، رنگ کردن مو ببیند.
او را هرگز به حریم اتاقی که مخصوص آرایش و نظافت است راه ندهید.
اگر شوهر یک زنی متولد فروردین ماه بود، باید جدا مواظب باشد کارهایی از قبیل گذاشتن پاها به روی میز و جویدن آدامس به هنگام تماشای تلویزیون و سایر حرکات جلف و سبک انجام ندهد.
او را به جزئیات زندگی کاملا خصوصی خود مثل دعوای با مادرتان یا گذاشتن پماد به روی زخم روی کمرتان و از قبیل مسائل شخصی آشنا نکنید.
وقتی او منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با بوی عطری که دوست دارد، ببیند.
مبادا جمله و کلمه ای دل آزار حواله او بدهید. زیرا برایش دیوانه کننده خواهد بود.
اگر متوجه بشود که این میل و خواسته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد، در چنین مواردی ابتدا سخت دل شکسته می شود، بعد دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت به جستجوی زن دیگری می پردازد که همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد.
از نظر او این کار به هیچ وجه خیانت محسوب نمی شود.
او خود را گناهکار نمی داند، از نظر او زن بی احساس اوست که خیانت کرده است، او خیال می کرد که زنش موجودی است دوست داشتنی و گرم و صمیمی در حالی که اکنون می بیند تمام افکارش پوچ و بیهوده از آب در آمده است.
او به طور طبیعی قادر به تحمل زن شلخته، بی احساس، کم هوش، بد لباس و نامرتب نیست و در مقابل این ناملایمات شدیدا از خود عکس العمل نشان می دهد.
در مقابل اگر زن یک چنین مردی به خواسته اش توجه کند، می تواند مطمئن باشد که او با بزرگواری تمام زن های دیگر را در دنیا نادیده می گیرد.
قلب متولد فروردین ماه فقط یک اتاق برای یک زن دارد (مگر اینکه والدینش هر دو متولد ماه جوزا «خرداد» باشند.)
او خیلی قبل از آنکه به همسرش خیانت کند، از او فاصله می گیرد و از وی دلسرد می گردد و قبل از اتفاق این واقعه به شکل های مختلف به مبارزه برای نجات عشق خود می پردازد.
متولد برج حمل از زن خجول، ملالت آور، و منفی باف متنفر است.
زنش باید او را متقاعد بکند که از همه بهتر و برتر است و اگر توانست این فکر را در او به وجود بیاورد، می تواند به وفاداری اش ایمان پیدا کند، این کاری است که آزمایشش برای هر زنی که شوهرش متولد فروردین است، بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.
او در عینحال که ایده آل است، به حقایق نیز توجه شدید دارد، از اقرار به اشتباه شدیدا متنفر است و یا اینکه هرگز نمی تواند ببیند که عشقش رو به خاموشی می رود ولی از آنجائی که در تصمیم های خود خیلی پابرجاست، برای همسرش این امکان وجود ندارد که بتواند آب رفته را به جوی برگرداند.
برای این کار او انتخاب نماید.
اگر قبلا کمتر به خواسته های او توجه شده است، برگرداندن او از نیمه راه فرار از منزل محتاح کوشش فراوان است و زن باید در این حالت به این نکته توجه کند که شوهر متولد فروردین از پنجه افکندن لذت فراوان می برد، او تشنه رقابت، کشمکش و نبرد است، پی در این بارزن باید از تمام امکانات و ریزه کاری های زنانه خود استفاده کند تا از نبرد پیروز و موفق از آب در آید.
در یک چنین کشاکشی اسلحه ای که اصلا نمی تواند موثر واقع شود، سعی در جلب او از راه رابطه جنسی است، اما همین آدمی که در مقابل اسلحه رابطه جنسی مطلقا از خود مصونیت و قدرت نشان می دهد، واجد من الوجوه نباید از تحریک حس حسادتش استفاده بشود.
یک کلمه و یا حتی یک نگاه گرم شما به مرد دیگری می تواند او را همیشه از شما سرد کند (ولو اینکه جسمش به علل مختلف در خانه باقی بماند) او می خواهد که در هر مورد جلوتر و برتر از دیگران باشد و این حالت شامل حال قلب شما نیز می گردد.
متولد برج فروردین دارای حس مالکیت و حسادت فوق العاده شدیدی است.
در این مورد فقط متولدین ماه اسد (مرداد) عکس العمل شدیدتری از خود نشان می دهند و شاید به همین دلیل هم باشد که از تا از کسی صد درصد اطمینان نداشته باشد، عاشقش نخواهد شد.
زن یک مرد متولد فروردین باید به این حقیقت گردن بگذارد که گرم گرفتن شوهرش با زنان دیگر مجاز و بدون تزویر و ریا است و او این کار را حق مسلم خود میداند در حالی که زنش را به شدت از آن منع می کند.
اگر این شخص متولد ده روز اول فروردین باشد، زنش را به یک پا سنگ می بندد و متوقع است که او باید بدون اعتراض همانجا بماند و این زن اگر می خواهد که شوهرش واقعا از آن او باشد و هرگز به وی خیانت نکند و لحظه ای از فکر او غافل نباشد، نه تنها نیاید حتی یک انگشتش را از دایره ای که به اطرافش کشیده شده است، بیرون بگذارد بلکه حتی باید مواظب حرکات چشم هایش نیز باشد که مبادا به روی یک مرد نگاه یا خنده معصومانه کند.
از نظر اجتماعی چگونه مردی است
یک مرد متولد فروردین ماه طبیعتا دارای حس یاغی گری است.
او عشق وافری به طرد واضعین و مجریان قوانین دارد و ایمان دارد که خودش از هر موجود دیگری بهتر و بیشتر می توانید جوانب موضوعات مختلف را در نظر گرفته و به کنه آنها پی ببرد.
البته هیچ استبدادی وجود ندارد که واقعا هم همینطور باشد، اما طبیعی است که قبولش برای دیگران آسان نیست.
از آنجا که او عادت دارد مستقیما به قلب مشکلات حمله کند و در این کار بدون هیچ نوع عادت دارد مستقیما به قلب مشکلات حمله کند و در این کار بدون هیچ نوع مقدمه ای با شتاب زدگی قدم پیش بگذارد.
احتمال بسیار است که در زندگی به دفعات زمین بخورد و با ناکامی مواجه بشود و از آنجا که همیشه می خواهد رهبر باشد و از دنباله روی وحشت دارد، بالطبع قدرتمندترها بارها به وی می آموزند که نمی تواند یکه تاز میدان باشد.
در این حالات است که آغوش همسرش تنها پناهگاهش می شود و سعی می کند در جوار او غرور جریحه دار شده اش را التیام ببخشد، و این جاست که همسرش پی می برد در ورای این اعتماد به نفس عجیب، و این حالت تجاوزکارانه، نقطه ضعفی در نهاد او وجود دارد که عبارتست از اینکه او ترجیح می دهد بمیرد.
ولی به ضعف و شکست اعتراف نکند، زنی که بتواند در یک چنین مواقعی با ملاطفت و ملا یمت و نثار عشق خود او را یاری دهد، تا شکست مزبور را جبران یا فراموش کند، می تواند یقین داشته باشد که قلب شوهرش را برای همیشه در اختیار خواهد داشت.
در این گونه مواقع به هیچ صورتی حق را به جانب دشمن او ندهید.
او همیشه خواهان آن است که همسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند.
با دوستان چگونه رفتار می کند
در طبیعت متولد فروردین ریا و تزویر به ودیعه گذاشته نشده است و به این ترتیب وقتی از کسی رنجیده، آثار ملال و رنجش در او خیلی زود معلوم می شود.
در چنین وضعی رفتار گرم و صمیمانه و نحوه گفتار و برخوردش آشکارا عوض می شود و این حالت معمولا با تذکر صریح رنجشی که پیدا کرده است، به نقطه اختمام خود می رسد.
در مقابل باید جوش و خروش ها و حتی پرخاشجویی های ناگهانی او را کمتر جدی گرفت زیرا مفهومشان قطع رابطه دوستی نیست و یک آتشفشان زود گذر است.
به این ترتیب از قهر و بی اعتنایی او باید خیلی بیش از داد و فریادش ترسید.
متولد اولین ماه سال حیله گری و نقشه کشی و دوز و کلک را نمی پسندد.
او آدمی است رک و راست و این حالت را چه در امور تجاری و کار و در عشق و احساسات آشکارا میتوان در وجودش دید و شناخت.
او وقتی هدفی را در نظر گرقت چه در مسائل مادی و اجتماعی و اداری و چه در عرصه عشق و عاطفه یک دقیقه را هم نمی خواهد تلف کند.
مثلا اگر پی برد که عاشق است، فورا قدم پیش میگذارد، اما در این مورد باید به وی امکان داده شود که خودش به این امر واقف بشود، نه اینکه در تنگنا گذاشته شده، که خیال کند عاشق شده است.

در زندگی خانواده متولد ماه فروردین به همان سماجتی که سعی دارد همیشه در راس و قبل از همه باشد، در عذرخواهی پس از بگو مگوها نیز قبل از طرف مقابلش قدم پیش می گذارد و به همین ترتیب اولین نفری است که در صورت لزوم از همسر آزرده خاطر خود پوزش میطلبد.
او به هنگامم بیماری و یا ناراحتی شانه به شانه همسرش می ایستد.
از بذل جان و مال به هیچ صورت دریغ نمیورزد و از انواع مکاتباتی که برایش وجود داشته باشد، استفاده می کند تا زنش غم های خود را فراموش کند.
برای متولد ماه فروردین هیچ چیز به اندازه همسرش در این دنیا ارزشمند نیست (البته همسری که از نظر او دلخواه باشد) با وجود این وقتی موضوعی فکرش را مشغول می دارد و به مسئله ای بغرنج می اندیشد، هرگز میل ندارد که کسی مزاحمش بشود و یا به کمکش برود.
شما اگر شوهرتان متولد اولین ماه سال است، فقط و فقط وقتی به کمکش بروید که از شما مدد بخواهد.
یادتان باشد شما همسرش هستید اما باید همیشه یکی دو قدم خودتان را از او عقب تر نگاه دارید.
یک چنین مردی می خواهد که زنش در عین حال هم یک زن به تمام معنی باشد و هم یک همسر، او می خواهد که شما بتوانید در مواقع مختلف بطور مستقل دست به اقدامات لازم بزنید، اما در عین حال فراموش نکنید که مایل است به او وابسته باشید، از او حمایت بخواهید و حس برتری طلبی و رهبری او را ارضا کنید.
اگر شما به نحوی این حس او را جریحه دار کنید، ممکن است با سخت ترین عکس العمل ها مواجه شوید و او بدترین کلمات را به شما می گوید، در حالی که واقعا منظورش به هیچ وجه حرف هایی که می زند نیست و لحظه ای پس از فروکش کردن جوش و خروشش انتظاری دارد که شما درست مثل خودش فورا جریان را خاتمه یافته تلقی کنید.
مرد متولد برج حمل می خواهد که عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد.
از شنیدن ایراد چنان بیزار است که ممکن ناگهان روی همه چیز خط بطلان بکشید.
او به علت علاقه واقعی که به زن و همسرش دارد، به زحمت می تواند بودجه خانواده را تا آخر برج متعادل نگاه دارد، اما شما یادتان باشد که اگر شوهرتان متولد فروردین است، هرگز از او نخواهید خرج خانه را به دست شما بسپرد.
اگر او در جائی کارمند بشود، به احتمال قوی شغلش را خیلی زود تغییر می دهد و این تغییر ادامه پیدا می کند تا سر انجام در جایی خودش رئیس خودش بشود، اما در تمام این مدت تا پای جان می کوشد که خانواده اش دچار مضیقه مالی نشود.
متولد برج قوچ برای کودکان تازه به دنیا آمده اش یک مو جود خیال انگیز است.
اما بعدها، وقتی بچه هایش هفت هشت ساله شدند، کوشش می کند تا آنها را به پیروی از خود وا دارد و نیازمند به استقلال می باشند و او نباید همه الگوهای زندگی خود را به آنها تحمیل کند.
پدر بودن یکی از نقش های زندگی است که او سخت به آن علاقمند است.
اما در عین حال ممکن است نسبت به بچه هایش نوعی حسادت خاص نیز نشان بدهد اگر فقط احساس کند که بچه ها برای مادرشان بیش از او ارزش قائلند، گرفتار حسادت می شود، و خیلی زود و سریع یک حالت بی تفاوتی نسبت به آن پیدا می کند.
بیشتر بخوانید

Available on the
App Store

Get it on
Google Play